Plagron Cocos Brix, 9L

  • -20%

Čistý a dehydrovaný kokosový substrát Plagron Cocos Brix se hodí pro indoor i outdoor pěstování bylinek. Poskytuje stabilní prostředí s nízkým EC, šetří vodou, snadno se přenáší.

79 Kč 99 Kč Sleva 20%

65.45 bez DPH

Počet
skladem

005611


Plagron Cocos Brix 9 l, kokosová briketa 1 ks

Dehydrovaná kokosová vlákna jsou oblíbená hlavně díky nízké hmotnosti a snadné přepravě. Kokosová briketa Plagron Cocos Brix vyžaduje pro tvorbu 9 litrů kvalitního substrátu pouze 4.5 litru vody. Po zavodnění dobře hospodaří s vodou. Používá se v kombinaci s hnojivy Plagron Cocos A+B a univerzálními doplňky stejné značky.
Spolehlivé kokosové brikety

Plagron Cocos Brix 9 l zajistím rostlinám optimální kořenové prostředí a stabilní EC hodnoty na nízké úrovni. Kokos lze použít opakovaně. Výměna substrátu je nutná po špatné sklizni, když je EC vyšší než 1.8 nebo když je pH hodnota mimo rozsah 5.4 až 6.5. V každém případě je třeba substrát vyměnit po 6 měsících.

Brikety obsahují stejně kvalitní kokosová vlákna jako Plagron Cocos Premium. Dehydrovaný substrát není třeba před použitím pufrovat nebo proplachovat. Oproti klasickým substrátům je před smícháním s vodou výrazně lehčí.