Sure Air Spray Cotton Fresh 500 ml, neutralizér zápachu

  • -20%

Koncentrovaná vůně ve spreji, Sure Air Spray Cotton Fresh, likviduje nepříjemné vůně organického i anorganického původu bez kompromisů. Aroma čerstvé prádlo.

320 Kč 400 Kč Sleva 20%

264.46 bez DPH

Počet
skladem

007096

Sure Air Spray Cotton Fresh 500 ml, neutralizér zápachu

Snadná a rychlá eliminace nežádoucího zápachu, to je Sure Air Spray Cotton Fresh 500 ml s příjemnou vůní čerstvého prádla. Esenciální oleje přírodního původu nekompromisně zajistí diskrétní zmizení pachů v obytných i pracovních prostorách.


Proč jsou neutralizéry účinnější než osvěžovače vzduchu?

Narozdíl od osvěžovačů vzduchu fungují sprejové neutralizéry Sure Air tak, že pachy nepřekrývají, ale rovnou zcela eliminují. Jedinečné zkušenosti získané z průmyslových provozů garantují absolutní spolehlivost, kterou potvrzuje naprostá většina spokojených zákazníků z mnoha oborů lidské činnosti.

Výsledkem je krásně čistý vzduch s osvěžující vůní čerstvého prádla. Všechny SureAir produkty jsou vytvořeny na organické bázi bez nebezpečných chemikálií a prokazatelně se osvědčily například na toaletách, v restauracích a hospodách, kuchyních, kuřáckých místnostech, tělocvičnách a posilovnách nebo ve fast foodech. Prostě všude, kde to může nepříjemně smrdět!


Jak správně používat neutralizéry zápachu Sure Air Spray?

Před použitím protřepejte. V místě intenzivního zápachu nastříkejte aerosol, ihned ucítíte její účinek. Když se náplň v Sure Air Spray spotřebuje, stačí dokoupit a dolít Sure Air Liquid.