Sure Air Neutrablock Lemon, neutralizér zápachu

  • -20%

Neutralizační kostka likviduje otravné pachy různého původu na dlouhou dobu. Sue Air Neutrablock Lemon tvoří vlákna napuštěné účinnými esenciálními oleji. Vůně citrónu.

272 Kč 340 Kč Sleva 20%

224.79 bez DPH

Počet
skladem

006503

Sure Air Neutrablock Lemon, neutralizér zápachu

Sure Air Neutrablock Lemon je pevný neutralizér, který si poradí s pachy organického i anorganického původu snadno a na dlouhou dobu.


Proč jsou neutralizéry účinnější než osvěžovače vzduchu?

Narozdíl od osvěžovačů vzduchu fungují neutralizéry Sure Air tak, že pachy nepřekrývají, ale rovnou zcela eliminují. Jedinečné zkušenosti získané z průmyslových provozů garantují absolutní spolehlivost, kterou potvrzuje naprostá většina spokojených zákazníků z mnoha oborů lidské činnosti.

Výsledkem je krásně čistý vzduch s osvěžující vůní citrónu. Všechny SureAir produkty jsou vytvořeny na organické bázi bez nebezpečných chemikálií a prokazatelně se osvědčily například na toaletách, v restauracích a hospodách, kuchyních, kuřáckých místnostech, tělocvičnách a posilovnách nebo ve fast foodech. Prostě všude, kde to může nepříjemně smrdět!


Jak správně používat neutralizér zápachu Sure Air Neutrablock?

Neutrablock Lemon umístěte tam, kam fouká ventilátor nebo přímo do ventilačního potrubí vašeho systému. Doporučujeme nepokládat na plastové, lakované nebo čerstvě natřené povrchy. Neutralizér zápachu Sure Air Neutrablock Lemon váží jen 57 gramů. Rozměry 6.5x6.5x1.3 cm.