BRIMEX SMELL-KILLER (odstraňovač pachů) 400 ML

Brimex Smell-Killer je neutralizér a pohlcovač pachů šetrný k životnímu prostředí. Můžete jej používat v prostoru, na textilie, plastové povrchy, interiér auta... 

400 Kč

330.58 bez DPH

Počet
skladem

003067

Brimex Smell-Killer je ekologický sprej, který neutralizuje pachy a odstraňuje nepříjemné nebo silné pachy. Brimex Smell Killer neobsahuje žádnou hnací látku (bez aerosolu), ale ke stříkání používá stlačený vzduch.

aplikace
Brimex Smell-Killer je sprej, který lze použít v prostorech se silným nebo nepříjemným zápachem nebo k odstranění pachů z různých materiálů, jako je oblečení. Brimex Smell Killer neobsahuje žádnou další vůni a nezanechává žádné zbytky.

Ingredience (INCI)
Aqua, SD alkohol, laureth-4, propylenglykol, ricinoleát zinečnatý, tetrahydroxypropyl, ethylendiamin, kopolyol dimethikonu laureth-3, triethanolamin.

Poznámky
Vyhnout se očnímu kontaktu. Podráždění očí okamžitě vypláchněte tekoucí vodou. Vyvarujte se dlouhodobému vdechování. Uchovávejte mimo dosah dětí. Tlaková nádoba. Chraňte před slunečním zářením a nevystavujte teplotám vyšším než 50 ° C. I po propíchnutí nebo spálení. Uchovávejte mimo dosah zdrojů zapálení.

Obsah: 400 ml