HGA Garden Propagator 64/50T - 60x40x25 cm, plastový skleníček s vytápěním

  • -20%

Vyhřívaný propagátor s časovačem a termostatem HGA Garden Propagator 64/50T poskytne vynikající prostředí mladým bylinkám. Průhledné víko, ventilační klapky, teplotní sonda.

4 080 Kč 5 100 Kč Sleva 20%

3 371.90 bez DPH

Počet
skladem

006345

Propagátor od specialistů na prvotřídní pěstování bylinek je vyroben z pevného plastu a má oproti ostatním verzím několik výhod. HGA Garden Propagator 64 je malý a lehký plastový skleníček, u kterého můžete regulovat pomocí thermo-timer nejen teplotu ale i čas vytápění.

Mini skleník se skládá se z vodotěsného dna a zcela průhledného víka, které bylinkám spolehlivě zajistí dostatek světla. Ventilační klapky pomůžou vyladit vnitřní mikroklima na optimum. Díky svým rozměrům 60x40x25 cm se pohodlně vejde do všech propagačních stanů Homebox Vista nebo Secret Jardin Dark Propagator. Je kompatibilní se všemi sadbovacími médii, nejvhodnější jsou sadbovače a kostky Eazy Plug.

Součástí této verze HGA Garden Propagator 64/50T je teplotní časovač pro regulaci vytápění 0° - 40° C a sonda na metrovém kabelu.


Jak podpoříte úspěšné pěstování bylinek s plastovým skleníčkem?

Všechny bylinky ocení, pokud jim už od prvních dnů zajistíte prvotřídní servis a klid na růst. Pomocí mini propagátorů je ochráníte před nemocemi a škůdci, navíc jim zajistíte optimální klima bez velkých teplotních nebo vlhkostních výkyvů. Klíčení semínek nebo zakořenění řízků proběhne rychleji než v otevřeném prostoru. Rostlinky budou zdravější, silnější a přesazení do květináče pro ně bude méně stresující. Předpěstování ve skleníčku zvyšuje úspěšnost v dalších fázích.

Malé plastové skleníčky s ventilačními klapkami umožňují lepší kontrolu vlhkosti, vytápěné varianty zajistí mladým bylinkám ideální teplotu.