Canna Rhizotonic

  • -20%

Canna Rhizotonic 250 ml, kořenový stimulátor
Přírodní „kořeňák“ na bázi řas je plný důležitých vitamínů, stopových prvků a dalších prospěšných mikrobiologických látek, které maximálně urychlují rozvoj kořenového systému. Canna Rhizotonic ochranou a podporou kořenů také posiluje celkový růst, obranyschopnost a vitalitu rostliny. Výsledkem je silná, zdravá rostlina s krásně vyvinutými kořeny.

Obsah
352 Kč 440 Kč Sleva 20%

290.91 bez DPH

Počet

Canna
000129

Úžasný kořenový stimulátor pro každý substrát
Univerzální kořenový stimulátor Canna Rhizotonic 250 ml je vhodný pro indoor pěstování bylinek ve všech pěstebních substrátech (keramzit, rockwool, zemina, kokosový substrát). Používá se do zálivky i jako postřik na listy, hned jak rostliny mají alespoň minimální kořeny.

Účinný doplněk základní výživy má i regenerační a zklidňující funkci a proto je extrémně vhodný pro čerstvě přesazené, špatně rozvinuté, nezdravé rostliny, nebo rostliny, které prodělaly šok (extrémní teploty, silné světlo aj.)

Používání a dávkování Canna Rhizotonic
Kořenový stimulátor Canna Rhizotonic se dávkuje v různých poměrech podle fáze pěstebního cyklu. Používá se především v růstové, ale i květové fázi. Na začátku je koncentrace vyšší (40 ml na 10 litrů vody), pak se postupně snižuje (5 ml na 10 litrů vody). Při pěstování bylinek v půdě, kokosu, recirkulačních nebo run to waste systémech využijte dávkovací tabulky Canna ke stažení nebo si prohlédněte video.

Canna Rhizotonic mírně snižuje pH zálivky, pracuje lépe za nízkých EC hodnot. Rhizotonic je 100% kompatibilní se všemi hnojivy a substráty značky Canna. Pro outdoor pěstování se hodí taky, ale vhodnější je Bio Rhizotonic z řady BioCanna.