Když potřebujete propláchnout médium a zbavit rostlinu přebytečných živin, vyzkoušejte Canna Flush. Je to doplněk, který slouží proti přebytečným solím. Může se to stát při nadměrném používání hnojiv. Na přehnojení platí pouze pročištění. Ovšem musí se dbát na zachování přátelských mikroorganismů, plísní a bakterií. Díky pročištění je pak i výsledný produkt chutnější.
Jak se Canna Flush používá? Připravíte roztok podle návodu, a použijete jej ještě před zalitím vodou. Jakmile zalijete rostlinu roztokem s přípravkem, použijete pak ještě zálivku z čisté vody. To platí pro půdy a mixy. Po propláchnutí se může hnojit podle běžného schématu a dávkování.

Pokud pěstujete v hydroponii, přidá se podle návodu Canna Flush do poslední zálivky v daný den, 20% se nechá odtéct. Pak se udělá zálivka z čisté vody a nechá se odtéct. Další den se už může přihnojovat tak, jako obvykle.

Chcete propláchnout rostliny před sklízením produktu? Je dobré proplachovat týden až dva dopředu, dělá se jedna proplachovací zálivka týdně.

Canna Flush se hodí i pro čištění inertních médií (bez jakýchkoliv živin atd.)- patří zde hlavně keramzit nebo rockwool. Připraví se roztok podle návodu a médium se v něm nechá 24 hodin. Pak se propláchne čistou vodou. Celý proces se klidně může zopakovat.

Jak vidíte, Canna Flush využijete při každém typu pěstování.  Jde o kvalitní produkt, který neškodí rostlinám.